,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітаміннні комплекси для людей старше 50 років

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни 50+ - це вітамінно-мінеральні комплекси, складені для усунення дефіциту вітамінів і мінералів, обумовленого природними віковими змінами в організмі. З урахуванням віку підбираються не тільки склад необхідних вітамінів і мінералів, а й їх добові дози.

 

Що собою являють вітаміни, і як вони діють?

Сучасні вітамінно-мінеральні комплекси 50+ спеціально розроблені для попередження виникнення або загострення хронічних соматичних захворювань, обумовлених віковими змінами. Їх систематичне застосування сприяє:

 - підтримці в оптимальному стані опорно-рухової системи людини і профілактиці остеопорозу (вітамін D, кальцій, магній, цинк);

- нормалізації функцій нервової системи, профілактиці депресій і неврозів, поліпшенню настрою, підвищенню опірності до стресів (вітаміни групи В);

- підвищенню антиоксидантних бар'єрів організму (вітамін D, кальцій, магній, цинк);

- підтримці в оптимальному стані серцево-судинної системи (вітаміни А, Е, РР, F, групи В);

- поліпшення пам'яті (вітаміни Е, С, D,) і зору (вітаміни А, С і лютеїн).

Прийом вітамінів справляє загальнооздоровчу і загальнозміцнюючу дію, покращує самопочуття, підвищує активність людини і якість його життя.

 

Основні переваги вітамінів

Вітаміни 50+ є ефективними засобами профілактики дефіциту в організмі необхідних вітамінів і мінералів. Випускаються вони у вигляді таблеток і капсул, добре збалансовані, правильно розраховані добові дози сприяють хорошому засвоєнню їх компонентів.

Дотримання правил прийому вітамінів, прописаних в інструкції, виключають їх передозування. Вітаміни приймаються курсами. Рішення про прийом препаратів бажано погоджувати з лікарем. Протипоказанням може бути індивідуальна непереносимість компонентів.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» представлені вітамінно-мінеральні комплекси 50+ провідних виробників, якість яких підтверджено клінічними випробуваннями. Препарати реалізуються за конкурентною в Україні ціною.

Ви зможете онлайн купити або замовити необхідні Вам препарати, уточнити вартість, вибрати зручну форму оплати і доставки товару по Україні.

Наші контакти і відгуки про нашу роботу Ви знайдете на сайті магазина краси і здоров'я «To be OK».

Вгору