,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для ендокринної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ендокринна система - система, яка регулює внутрішні органи за допомогою гормонів. Гормони виділяються або в кров, або проникають через міжклітинний простір безпосередньо в клітини, що знаходяться поруч.

Координуючи і регулюючи діяльність всіх внутрішніх органів, ендокринна система забезпечує адаптацію організму людини до мінливих умов внутрішнього і зовнішнього середовища, зберігаючи незмінність внутрішнього середовища, необхідне для нормальної життєдіяльності організму.

Що собою являють препарати для ендокринної системи і як вони діють?

 

Проблеми з ендокринною системою можуть викликати діабет, дисфункцію щитовидної залози, порушення жіночого здоров'я, надмірну вагу і ін. Показник нормальної роботи ендокринної системи - рівень гормонів в організмі. Нормальний гормональний фон дозволяє зберігати - здоровий і активний спосіб життя, зниження споживання цукру, здоровий сон і достатнє вживання йоду.

Препарати для вирішення проблем ендокринної системи розв’язують питання оптимізації рівня глюкози, поліпшення функцій підшлункової залози, регулюють обмін йоду, нормалізують вуглецево-жировий обмін.

Основні переваги препаратів для ендокринної системи

 

Існує велика кількість натуральних біоактивних комплексів для підтримки ендокринної системи. До їх складу входять органічні компоненти, амінокислоти, рослинні ферменти, рослинні добавки і т.п.

Наприклад:

  •  гамма-аміномасляна кислота підтримує гіпофіз;
  •  протеаза розщеплює білки; ліпаза розщеплює жири; инвертаза і амілаза розщеплює складні вуглеводи, цукор і крохмаль; лактаза розщеплює лактозу; целюлоза розщеплює рослинну клітковину, і т.д.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

 

Інтернет - магазин «To be OK» надасть Вашій увазі великий вибір препаратів, що підтримують ендокринну систему. Усі запропоновані засоби натуральні, оригінальні, створені відомими європейськими і американськими виробниками.

Зробити замовлення Вам допоможуть наші кваліфіковані консультанти по телефонах, вказаних на сайті. Також Ви можете скористатися онлайн чатом.

Доставка реалізується різними варіантами на Ваш вибір по всій Україні.

Нам важлива Ваша думка. Дякуємо за звернення в наш магазин.

Вгору