,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для імунної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Препарати для імунної системи

Імунна система організму - узагальнена назва найскладніших процесів і біологічних структур, які забезпечують захист від інфекцій, токсинів і злоякісних клітин, що загрожують здоров'ю людини. Вона розділяється на два види: природну і придбану.

Для зміцнення імунної системи рекомендується вести здоровий спосіб життя, збалансовано харчуватися, займатися спортом, дотримуватися режиму сну. Однак, найчастіше, цих заходів недостатньо і тоді на допомогу приходять препарати, спеціально розроблені для зміцнення і стимулювання імунітету.

Що собою являють препарати для зміцнення імунної системи, і як вони діють?

Для нормального функціонування імунної системи необхідний певний набір вітамінів і мінералів, при їх нестачі порушується весь баланс і інших ферментів, що призводить до загального погіршення здоров'я і хвороб.

Зміцнюють і стимулюють імунні процеси в організмі спеціально розроблені на натуральній основі препарати - харчові добавки. До складу цих стимуляторів входять вітаміни і мінерали, пребіотики і пробіотики, а також волокна, всі ці речовини необхідні для нормального функціонування імунної системи.

Основні переваги препаратів для стимуляції імунної системи

Вітаміни беруть участь в створенні і підтримці кровоносних судин, стабілізують центральну нервову систему, відновлюють необхідний рівень кальцію, беруть участь в процесі кровотворення, загоюють рани, запобігають випадінню волосся, захищають від інфекцій та інше.

Пре- і пробіотики додають в раціон людини життєво необхідні штами корисних бактерій і поживні речовини, які сприяють підвищенню імунітету.

Харчові добавки не замінюють ліки, а доповнюють їх дію, не викликають побічних ефектів, алергії; їх можна приймати тривалий час, аж до відновлення необхідного балансу роботи імунної системи.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

Для підвищення імунітету, Вашої краси і здоров'я, інтернет - магазин «To be ОК» пропонує вам придбати препарати високої якості, за доступною ціною.

Підібрати необхідну харчову добавку, дізнатися її вартість, можна за допомогою консультантів, зателефонувавши їм за телефонами, або поставивши запитання в онлайн чаті сайту.

Замовити і купити продукцію, вибрати спосіб доставки по Україні, також можна на нашому сайті.

Для поліпшення роботи нашого магазину просимо Вас залишити відгук про співпрацю з нами.

Вгору