,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ізотоніки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ізотоніки - це спеціально розроблені напої, основне завдання яких підтримання водно - сольового балансу в організмі. Вони є важливою складовою спортивного харчування.

Що собою являють ізотоніки і як вони діють?

Під час активних зайнять спортом провокується підвищена пітливість, спортсмен втрачає велику кількість рідини, а разом з нею і солі, внаслідок чого відчувається втома, слабкість. Компенсувати ці втрати і покликані ізотоніки. Особливо вони необхідні тим, чиї тренування тривають понад 2-3 годин, в такому випадку рекомендується приймати ізотонічні розчини безпосередньо під час тренувань.

Ізотоніки бувають у вигляді готового розчину, а бувають у вигляді порошку або в формі пігулок, в останніх випадках спортсмен повинен самостійно змішати їх з водою, контролюючи при цьому необхідний час прийому і дотримуючись інструкції виробника.

Рекомендується перший прийом здійснити за 30 хвилин до початку тренування. Потім, через рівні проміжки, протягом всього треніровочного процесу. Слід також постійно прислухатися до своїх відчуттів - занадто велике споживання рідини загрожує зайвим вимиванням солей з організму, тому бажано намагатися тільки компенсувати її втрату.

Основні переваги ізотоніків

При дотриманні правил вживання ізотоніки допоможуть забезпечити: легке перенесення тривалих навантажень, енергетичний баланс в організмі і водно - сольовий баланс в крові, угамування спраги.

Ізотонічний розчин містить в собі вуглеводи, хлориди, кальцій і магній, а також інші корисні елементи.

Якість цього різновиду спортивного харчування гарантують їх виробники - лідери виробництва спортпіта у всьому світі.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

Піклуючись про вашу красу і здоров'я, інтернет - магазин «To be ОК», пропонує широкий вибір ізотоніків від провідних виробників цієї продукції.

Вартість цього виду спортпіта, вашу індивідуальну в ньому потребу, подробиці замовлення ви можете обговорити з нашими професійними консультантами за телефонами, вказаними на сайті, або в онлайн чаті.

Купити ізотоніки в нашому інтернет - магазині ви зможете за ціною, яка також зазначена на сайті.

Доставка товарів по Україні здійснюється в короткі терміни, зручним для вас способом, за зазначеною адресою.

Ми будемо дуже вдячні за відгук про нашу роботу, залишений на сайті.

Вгору