,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для лікування нервової системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нервова система (НС) - це комплекс органів, сформованих з нейронів - функціональної одиниці нервової тканини. Існує центральна (ЦНС) і периферична (ПНС) нервові системи. ЦНС за допомогою рецепторів подає сигнали в мозок, ПНС передає інформацію від мозку до м'язів. НС відповідає за безліч функцій. Внутрішні процеси: биття серця, секреція жовчі, травлення і т.д., зовнішні: голод, спрага, сон, здатність до навчання, емоції і багато іншого.

Що собою являють препарати для зміцнення нервової системи і як вони діють?

 

НС забезпечує нашу рухливість, нашу розумову діяльність, відповідає за наші емоції. У сучасному житті нервова система зазнає постійних стресів. Профілактичні прийоми для підтримки НС - уникати стресових ситуацій і перевтоми, висипатися, приймати вітамінні комплекси для зміцнення НС.

Основні переваги препаратів для лікування захворювань нервової системи

 

Для зміцнення і стимулювання нервової системи застосовуються антидепресанти, фітопрепарати, біологічно активні добавки, комплекси вітамінів і мінералів. Вітаміни групи В локалізують нервове збудження, зміцнюють і захищають нервові клітини; глутамінова кислота ефективно застосовується в лікуванні неврологічних хвороб, підвищує енергетичний потенціал клітин НС; застосування екстракту гінкго білоба є профілактикою розсіяного склерозу, покращує пам'ять, мислення, концентрацію; заспокійливі рослинні елементи (м'ята, хміль, звіробій, материнка) - розслаблюють, знімають напругу нервових клітин.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

 

Міцна нервова система - основа продуктивної життєдіяльності людини. В інтернет-магазині «To be OK» Ви знайдете все необхідне для захисту нервової системи. Якісні європейські та американські комплекси вітамінів і мікроелементів за конкурентними цінами, кваліфікована консультація, швидке і зручне замовлення (телефони на сайті або онлайн чат), зручна доставка  - це інтернет-магазин «To be OK».

Дякуємо за звернення до нас. Щоб наш сервіс став ще краще - напишіть відгук.

Вгору