,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для лікування хвороб опорно-рухового апарату

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кістки скелета, суглоби і м'язи складають опорно-руховий апарат людини, який виконує підтримуючу і захисну функції в забезпеченні життєдіяльності. Кістки скелету захищають внутрішні органи, прикріплені до них, від пошкоджень і забезпечують опору тілу. М'язи при скороченні створюють рух, суглоби забезпечують з'єднання кісток і амортизацію при стрибках, падіннях. В кістковому мозку відбуваються процеси кровотворення, формування клітин імунної системи і підтримки мінерального складу організму.

До захворювань опорно-рухового апарату відноситься більше 150 патологічних змін в м'язах, кістках, суглобах, сухожиллях і зв'язках. Вони супроводжуються сильними больовими відчуттями, обмежують працездатність людини, знижують його психологічне благополуччя, часто призводять до інвалідності.

Що собою являють препарати для лікування опорно рухового апарату і як вони діють?

Дія препаратів для лікування захворювань опорно-рухового апарату спрямовані на зменшення прояву основних його симптомів: болю в суглобах, їх набряків, м'язової слабкості, обмеженої рухливості суглобів, на поліпшення якості життя вцілому. Вони випускаються у вигляді капсул, мазей і гелів, таблеток і кремів.

При виборі препарату необхідно враховувати те, що можуть бути протипоказання до їх використання, до яких відносяться підвищена чутливість до його складових, захворювання нирок, виразкова хвороба, вагітність. Тривалість застосування препарату залежить від вираженості лікувального ефекту і безпеки ліків.

Основні переваги препаратів для лікування опорно рухового апарату

Препарати для лікування захворювань опорно рухового апарату широко представлені в Україні. Для профілактики і лікування таких захворювань необхідний комплексний підхід. Разом з ліками можна використовувати біологічно активні добавки.

До складу БАДів входять природні компоненти, які активізують ресурси організму і відновлюють баланс мікроелементів, позитивно впливають на здоров'я людини в цілому.

Ефективні препарати, активними компонентами яких є калій, магній, вітаміни Е і В6, позитивно впливають на роботу м'язів. Добре використовувати колаген, який не тільки зміцнює хрящі, зв'язки, кістки, покращує живлення м'язів, але і сприяє поліпшенню краси шкіри

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» Ви можете замовити і купити за доступною і конкурентної в Україні ціною необхідні вам препарати відомих виробників, які гарантують їх якість.

Консультанти онлайн відповідатимуть на всі Ваші питання, допоможуть уточнити вартість замовлення, та вибрати оптимальний для Вас способів оплати та доставки товару.

Контакти та відгуки про якість наших послуг Ви знайдете на сайті магазина краси і здоров'я «To be OK».

Вгору