,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати від остеопорозу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Остеопороз є результатом порушення обміну речовин, при якому посилюється руйнування кісткової тканини і сповільнюється утворення нової. У хворих часто виникають переломи кісток, на більш пізніх стадіях хвороби деформується опорно-руховий апарат. Захворювання нерідко призводить до інвалідності.

Можливими причинами можуть бути недолік естрогенів, старіння організму, дефіцит кальцію і вітаміну D. Від виявленої причини залежить лікування захворювання. Можуть бути застосовані препарати, що зупиняють руйнування кісток, відновлюють щільність кісткової тканини, що підтримують високий рівень естрогену і тестостерону в організмі.

Що собою являють препарати для лікування остеопорозу та як вони діють?

Для лікування остеопорозу застосовують різні групи препаратів. Ліки, що зупиняють руйнування кісток - це синтетичні похідні різних кислот. Випускаються у формі таблеток, капсул, розчинів для ін'єкцій. Призначаються тільки лікарем, приймаються під його контролем, мають протипоказання і побічні ефекти.

Препарати фтору, стронцію, анаболічні стероїди стимулюють утворення і мінералізацію кісткової тканини, також приймаються під наглядом лікаря.

Препарати кальцію, вітамін D і його похідні можуть застосовуватися в профілактичних цілях.

Основні переваги препаратів при остеопорозі

Своєчасне звернення до лікаря, застосування сучасних лікарських засобів допоможе зберегти функції опорно-рухового апарату. А такі профілактичні заходи, як достатнє вживання білкової їжі, зниження маси тіла і активний спосіб життя, вживання кальцію і вітаміну D, збережуть здоров'я і понизять ризик захворювання остеопорозом, поліпшать якість життя в цілому.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» Ви зможете отримати кваліфіковану онлайн-консультацію про наявність лікарських препаратів для профілактики остеопорозу, замовити та купити необхідні препарати за конкурентною в Україні ціною.

Наші консультанти допоможуть визначити вартість замовлення, вибрати зручний для Вас спосіб оплати і доставки товару.

Контакти та відгуки про нашу роботу Ви знайдете на сайті магазина краси і здоров'я «To be OK».

Вгору