,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для підтримки здорового рівня цукру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Порушення роботи ендокринної системи може призводити до коливань рівня цукру в крові. Цукор (глюкоза) - енергетичне живлення клітин організмуПідшлункова залоза виробляє інсулін для синтезу глюкози.

Різке зростання цукру виникає внаслідок недостатнього вироблення інсуліну, що в свою чергу, призводить до того, що глюкоза не переробляється, і в надмірній кількості потрапляє в кров.

Що собою являють препарати для підтримки рівня цукру і як вони діють?

 

Високий вміст цукру в крові характеризує таке захворювання як діабет. Він буває 1 і 2 типу. Обом типам діабету притаманні наступні симптоми: спрага і сухість у роті, втома, сонливість, сильне відчуття голоду, раптовий набір або різка втрата ваги, прискорене сечовипускання, оніміння в кінцівках, утруднене загоєння ран. При 1 типі симптоми більш помітні.

Хоча дія БАДів і вітамінів для нормалізації рівня цукру носить допоміжний характер до основного лікування цукрового діабету, але надає позитивний ефект на хворих, які страждають на цю недугу.

Основні переваги препаратів при цукровому діабеті

 

Ряд компонентів в препаратах для нормалізації цукру в крові мають різний механізм дії: пиколинат хрому зменшує жирові відкладення, пригнічує тягу до солодкого, нормалізує рівень глюкози; коензим Q10 контролює рівень цукру; альфа-ліпоєва кислота має антиоксидантну дію, підтримує обмінні процеси, регулює рівень глюкози і т.д. Доказова медицина оцінила ефективність застосування магнію, хрому, вітаміну D, тоталін та інших елементів, що входять в біологічно активні комплекси.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

 

Рішення проблеми цукрового діабету - серозне питання, тому фахівці інтернет-магазину «To be OK» нададуть Вам кваліфіковану консультацію, допоможуть зробити правильний вибір з широкого спектру препаратів, для нормалізації рівня цукру.

Для цього на сайті представлені телефони і онлайн чат. Ви можете вибрати зручний для Вас варіант доставки по всій Україні.

Будемо вдячні за відгуки про нашу роботу.

Вгору