,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для серцево-судинної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке серцево-судинна система?

Серцево-судинна система - важлива система в організмі людини, що забезпечує циркуляцію крові. Це відбувається завдяки серцю, яке, діючи як насос, перекачує кров по судинах. Кров з киснем, поживними елементами і гормонами поширюється по всьому людському організму за допомогою кровоносних судин, збагачуючи органи і тканини вищеназваними речовинами. Потім видаляє все, що залишилося після обміну речовин.

Що собою являють препарати для серцево-судинної системи і як вони діють? 

Для профілактики серцево-судинних захворювань, в якості допоміжних засобів, застосовується ряд вітамінів, які вирішують деякі фармакологічні завдання: зниження навантаження на серце; підвищення коронарного кровотоку, шляхом стабілізації тиску в артеріях і інше. Основні переваги препаратів для серцево-судинної системи Виходячи з досліджень, використання різних антиоксидантів сприяє зниженню ризику виникнення і розвитку ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, гіпертонії та інсульту.


Основні переваги препаратів для серцево-судинної системи

Виходячи з досліджень, використання різних антиоксидантів сприяє зниженню ризику виникнення і розвитку ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, гіпертонії та інсульту.

Дані доказової медицини свідчать про ефективне використання вітамінів типу В1, В2, В5, В6, В12, С, Е, РР і амінокислот типу L-карнітин, L-аргінін, таурину і фолієвої кислоти для профілактики і лікування ССЗ.

Дані препарати представлені в таблетках і капсулах. Таурин іноді може випускатися в порошку.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет - магазині «To be OK» Ви отримаєте широкий вибір і різні варіанти препаратів для підтримки серцево-судинної систем. Клієнтам ми пропонуємо здійснити покупку за вигідною ціною, використовуючи простий механізм замовлення. Доставка буде виконана зручним для Вас способом, в найкоротші терміни. Також, під час оформлення замовлення Ви можете отримати кваліфіковану консультацію за телефонами, вказаними на сайті «To be OK» або за допомогою онлайн чату.

Ми працюємо для Вас. Дякую за увагу до нашого магазину. Будемо вдячні за відгук.

Вгору