,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для поліпшення сну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фізіологічний стан людського організму, який характеризується зниженою реакцією на навколишній світ, називається сном. Сон дуже важливий для життєдіяльності людини. Доведено, що без їжі і води людина може прожити довше, ніж без сну. Сон найменше вивчена реакція людського організму. Вважати, що уві сні організм відпочиває - складно, тому що проведені дослідження говорять про те, що внутрішні органи під час сну активно працюють. Під час сну в мозку відбуваються різноманітні біохімічні реакції, які готують мозок до активного дня.

 

Що собою являють препарати для поліпшення сну і як вони діють?

 

Стан порушення сну - безсоння. Буває минуща, виникає внаслідок сильного стресу, триває не більше 3 діб. Не вимагає лікарського впливу. Застосування вітамінів і рослинних засобів вирішує цю проблему. Короткочасне безсоння виникає в результаті затяжного стресу, триває до 20 днів. Цей стан вимагає прийом снодійних ліків і, як додаток до них вітамінів і мікроелементів. Хронічне безсоння не є результатом стресу і вимагає серйозного медичного обстеження та медикаментозного лікування.

Основні переваги препаратів для поліпшення сну

 

Дефіцит сну знижує активність мозку і імунітет, погіршується пам'ять і концентрацію уваги, людина стає дратівливою. Погіршення сну призводить до набору ваги, так як погіршується метаболізм.

В якості стимуляторів для сну в біоактивних комплексах використовують магній, калій, екстракти седативних трав (валеріана, меліса, пустирник, материнка, м'ята перцева, лаванда, хміль та ін.), вітаміни групи В, мелатонін. Відсутність побічних ефектів - основна перевага застосування натуральних препаратів і вітамінів.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

 

В інтернет-магазині «To be ОК» ви знайдете великий вибір мультивітамінних і біоактивних комплексів для коригування сну. Ціни оптимальні, коливаються в залежності від складу. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати найкращий варіант, оформлять замовлення і доставлять зручним для Вас способом.

Дуже чекаємо від Вас відгук, для поліпшення нашої роботи.

Вгору