Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітаміни та мінерали

Органічні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, називають вітамінами і мінералами. Вони є незамінні, організм їх не синтезує, або синтезує в недостатній кількості. Нестача вітамінів і мікроелементів призводить до зниження імунітету та працездатності, з'являється втома, безсоння, погіршується якість шкіри, волосся, нігтів і т.д. Тому вони повинні потрапляти в організм ззовні - або з їжею, або з вітамінними або біоактивними комплексами. Однак надлишок вітамінів і мікроелементів теж шкідливий для людини. Існують необхідні норми споживання корисних речовин.

Що собою являють вітаміни і мінерали, і як вони діють?

Вітаміни підрозділяться на водорозчинні (вітамін С і вітаміни групи В (8 штук)) і жиророзчинні (вітаміни А, D, E і К). До вітамінів групи В належать фолат, ніацин, біотин, рибофлавін (B2), пантотенову кислоту, B12 (кобаламін), тіамін (B1), B6 ​​(піридоксин).

Мінерали діляться на макроелементи (потрібні організму у великих кількостях - 1-2 гр. / добу) і на мікроелементи (потрібні в малих кількостях). Макроелементи це фосфор (у організмі він у вигляді фосфатів), натрій, калій, кальцій, хлор, магній. Мікроелементи - цинк, хром, селен, йод, молібден, залізо, мідь, марганець.

Основні переваги вітамінів і мінералів

Вітаміни та мінерали виконують безліч функцій в організмі людини.

Ось кілька прикладів:

вітаміни С, Е і мінерал селен - сильні антиоксиданти. Запобігають онкологічні та серцево-судинні захворювання, шляхом захисту клітин від вільних радикалів;

• ретинол (вітамін А) сприяє обмінним процесам в організмі, допомагає в зміцненні і формуванні кісток і зубів. Захищає імунітет від різних інфекцій;

• магній - підтримує серцевий м'яз, оберігає серце від перевантажень;

• залізо - один з основних мінералів, що беруть участь в кровотворенні.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

                  

В інтернет-магазині «To be ОК» ви знайдете широкий вибір біоактивних добавок (БАДів) і вітамінних комплексів по дуже привабливими цінами. Препарати представлені у вигляді капсул, таблеток і крапель. Кваліфіковані фахівці допоможуть Вам зробити вибір, виходячи з Ваших потреб і бажань. Замовити Ви можете, використовуючи наш онлайн чат або телефони, вказані на сайті. Доставку ми здійснимо в найкоротші терміни, і способом, зручним для Вас.

Ваша думка нам дуже важлива, залиште, будь ласка, відгук.

Вгору