,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати від артеріального тиску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке артеріальний тиск?

Артеріальний тиск - параметр людського організму, який характеризує поведінку кровоносної системи і показує тиск крові на стінки артерії. На коливання артеріального тиску впливають стреси, фізичні навантаження, перевтома та інші чинники. Систематичне підвищення артеріального тиску вище 140/90 мм.рт.ст. говорить про виникнення гіпертензії або, як її ще називають - гіпертонії. Дуже низький артеріальний тиск теж робить негативний вплив на людський організм.
У людському організмі рівень артеріального тиску контролюють серце, артерії, нирки, деякі гормони, ферменти і нервова система.

Що собою являють препарати від артеріального тиску і як вони діють?

Коливання артеріального тиску - це комплексна проблема, і підхід до її вирішення теж повинен бути комплексний. Завдання, які повинні регулювати проблеми контролю артеріального тиску - очищення судин, зниження рівня холестерину, коригування роботи нервової і серцево-судинної системи, поліпшення кровопостачання, запобігання тромбозів і т.д.
Препарати для коригування артеріального тиску сприяють загальному зміцненню організму при фізичних і розумових навантаженнях, здійснюють детоксикаційну дію.

Основні переваги препаратів для зниження артеріального тиску

Існує ряд вітамінних комплексів і біологічних добавок, які вирішують вищеназвані проблеми. До складу цих препаратів входять вітаміни групи В, вітаміни Q і H, амінокислоти (фолієва, ацетил-L-карнітин та ін.) та інші елементи. 
Необхідно розуміти, що застосування вітамінних комплексів і біологічно активних добавок є доповненням до основного лікування, і підсилюють дію лікарських препаратів

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

Інтернет - магазині «To be OK» надасть Вам широку лінійку якісних препаратів, які допоможуть Вам у вирішенні проблем коригування артеріального тиску. Ми надамо Вам конкурентні ціни, якісний сервіс, кваліфіковану консультацію. Все це Ви можете отримати, скориставшись нашими телефонами на сайті або за допомогою онлайн чату.

Приходьте до нас в магазин. Будемо вдячні за Ваш відгук про нас.
 

Вгору