,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для лікування печії та ГЕРХ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Печія є дуже частою скаргою, з якою пацієнти звертаються до лікаря. Характерним для неї є відчуття печіння за грудиною, яке може поширюватися на горло і супроводжуватися присмаком кислоти в роті.

Причиною печії є закидання кислого вмісту шлунку в стравохід. Цей процес називається гастроезофагеальним рефлюксом, а захворювання - гастроезофагеальна рефлюксна хвороба або ГЕРХ. Печія - це симптом ГЕРХ.

Що собою являють препарати від печії і ГЕРХ, і як вони діють?

Комплексний підхід є найефективнішим при лікуванні ГЕРХ. Разом зі зміною режиму харчування призначають препарати, які зменшують виділення шлункового соку, покращують перистальтику шлунково-кишкового тракту, «гасять» кислоту в стравоході і шлунку.

 Лікарські препарати не рекомендується застосовувати без консультації у лікаря. Медикаментозна терапія вважається основною, хоча в деяких випадках поліпшення самопочуття настає вже при дотриманні режиму харчування.

На ринку ліків в останні роки стали з'являтися сучасні і якісні біологічно активні добавки, фітопрепарати, які застосовують при печії, важкості в шлунку, відрижці кислим. Вони випускаються у формі таблеток, емульсій, розчинів і часто використовуються в цілях профілактики.

 

Основні переваги лікарських препаратів при печії

При симптоматичному лікуванні печії найчастіше застосовують антациди, антирефлюксні препарати та блокатори H2 - рецепторів. Це лікарські засоби швидкої дії, які протягом декількох хвилин послаблюють симптоми печії. Вони доступні, так як багато відпускаються без рецептів, і майже не мають протипоказань і негативного впливу на організм.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» асортимент лікарських засобів складається з урахуванням їх якості та думки фахівців, Ви зможете купити або замовити необхідні для Вас препарати онлайн, уточнити вартість замовлення, обговорити з консультантом форми і час доставки. У нас конкурентні в Україні ціни.

Наші контакти і відгуки про роботу інтернет-магазину краси та здоров'я «To be OK» Ви зможете знайти на нашому сайті.

Вгору