,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітамін K

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що собою являє вітамін К і як він діє?

Вітамін К – комплексна назва групи жиророзчинних вітамінів, що мають два джерела походження в природі: є наслідком «роботи» бактерій в кишечнику і містяться в таких продуктах, як: майже всі види капусти, шпинаті, зеленому чаї, пшеничних висівках, гарбузі, молочних продуктах, м'ясі, яйцях і ін.
Завдання цього вітаміну - забезпечення згортання крові, зміцнення кісткової тканини за допомогою зв'язування іонів кальцію, а також підтримка чистоти судин.
Недостатня кількість вітаміну К в організмі людини призводить до таких порушень, як погане згортання крові, відповідно, кровоточивості, частій носовій кровотечі, утворенням гематом, проблемам в роботі нирок, печінки, підшлункової залози, остеопорозу та ін.
Вельми небезпечний дефіцит вітаміну К для новонароджених та немовлят. Те ж саме можна сказати і про людей похилого віку - значно підвищується ризик переломів кісток та, особливо, шийки стегна.

Основні переваги вітаміну К

При певних збоях у функціонуванні організму людини порушується природний необхідний баланс наявності вітамінів К - недостатня кількість надходить через їжу і не виробляється бактеріями в кишечнику. Ці проблеми і вирішує комплекс Вітамінів К, пропонованих нашим інтернет - магазином «Tо be OK». Їх вживання допоможе відновленню необхідного балансу.

Пам'ятайте - краса і здоров'я вашого організму неможливі без наявності збалансованої кількості Вітаміну К!

Купити їх в нашому магазині буде для вас найкращим рішенням з точки зору повноти наданого вибору, широкого ряду пропозицій, як за формою (таблетки, спреї, капсули) так і за змістом товарів цієї категорії.


Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

Якість товарів, зокрема, вітамінів та вітамінних комплексів, що пропонуються вашій увазі магазином «Tо be OK» гарантовано надійною репутацією виробників цих товарів - це відомі фармацевтичні компанії з США, Європи і т.д.

Наші професійні консультанти завжди зможуть відповісти на ваші запитання про ціну, необхідності застосування того чи іншого комплексу з урахуванням симптоматики, а також візьмуть ваші побажання як по телефону, вказаному на сайті магазина, так і в онлайн чаті.

Вартість запропонованих комплексів вельми конкурентноспроможна на ринку.

Замовити товар можна в будь-який час.

Ми забезпечуємо доставку по Україні в найкоротші терміни і будь-яким зручним для вас способом.

Особливо будемо вдячні за залишені відгуки про роботу нашого магазину «Tо be ok».

Вгору