,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для репродуктивної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Статеві органи забезпечує функцію розмноження, відтворення. Органи, що входять в систему, поділяються на чоловічі і жіночі, внутрішні і зовнішні, які тісно пов'язані з ендокринною та сечовидільної системами.

Репродуктивна система відрізняється від інших систем життєзабезпечення людини тим, що має віковий період свого оптимального функціонування. Генетично система запрограмована на вік 18 - 45 років.

Що собою являють препарати для репродуктивної системи і як вони діють?

Репродуктивне здоров'я людини передбачає фізичне, психологічне і соціальне благополуччя. Для його збереження необхідно вести здоровий спосіб життя, попереджати і лікувати захворювання статевих органів, дотримуватися правил особистої гігієни, зміцнювати імунітет, планувати вагітність.

При захворюваннях статевих органів необхідно звернутися до лікаря, пройти обстеження і виконувати призначене їм лікування.

Велике значення для репродуктивного здоров'я людини має баланс в організмі мінералів і вітамінів. Так, при нестачі вітаміну А у чоловіків порушується процес утворення сперматозоїдів, а у жінок може розвиватися безпліддя. Вітамін Е підвищує утворення насінної рідини у чоловіків і попереджає переривання вагітності на ранніх термінах у жінок. Універсальний вплив надає вітамін С і йод, а фолієва кислота необхідна для правильного розвитку плоду в утробі матері.

Для оптимального функціонування репродуктивної системи чоловіка і жінки необхідні також омега-3 і омега-6 жирні кислоти, магній, цинк, селен, залізо.

Найбільш збалансовано вітаміни і мінерали представлені в вітамінно-мінеральних комплексах і БАДах.

Основні переваги препаратів для репродуктивної системи

Сучасні препарати для профілактики захворювань репродуктивної системи діють на весь організм в цілому, покращують обмін речовин, підвищують імунітет і репродуктивну функцію. При правильному застосуванні майже не мають протипоказань.

Препарати приймаються курсами, їх вибір бажано погоджувати з лікарем.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» представлені сучасні вітамінно-мінеральні комплекси і БАДи провідних виробників, ефективність і якість яких доведені клінічними дослідженнями і досвідом застосування. Серед них є популярні засоби за доступною ціною.

Наші консультанти допоможуть вам онлайн купити або замовити необхідні вам препарати, уточнити їх вартість, вибрати зручну форму оплати і доставки товару по Україні.

Наші контакти і відгуки про нашу роботу ви знайдете на сайті магазина краси і здоров'я «To be OK».

 

Вгору