,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для щитовидної залози

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щитовидна залоза - одна з найважливіших частин ендокринної системи, що виробляє йодовмісні (тиреоїдні) гормони. Ці гормони виконують функцію інтенсифікації обмінних процесів в організмі.

Що собою являють препарати для нормалізації роботи щитовидної залози і як вони діють?

 

Симптоми порушення роботи щитовидної залози: стомлюваність, дратівливість, прискорене серцебиття, слабкість, порушення сну, збільшення або різка втрата ваги, погіршення якості нігтів і волосся, набряклість і т.д. Порушення функцій щитовидної залози може привести до проблем серця. Профілактичний прийом препаратів (БАДів і вітамінів) для підтримки функцій щитовидної залози повинен бути спрямований на зниження впливу зовнішніх чинників, таких як екологічні проблеми, сильні стреси, недостатнє споживання йоду і т.д., а також на підтримку внутрішніх органів організму.

Основні переваги препаратів для щитовидної залози

 

Для збереження здоров’я щитовидної залози необхідний прийом антиоксидантів, що знижують вплив зовнішніх факторів середовища. Вітамінно-мінеральні комплекси, що містять йод в необхідній для людського організму кількості (в юному віці кількість йоду, що необхідна людині набагато більше, ніж в зрілому); гепатопротектори, основна функція яких - зниження токсичного навантаження на щитовидну залозу; а також седативні і антистресові БАДи.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

 

В інтернет - магазині «To be OK» Ви зможете знайти широку лінійку всіляких засобів для підтримки функцій щитовидної залози. Купівля у нас - це кваліфікований сервіс, конкурентні ціни, якісний товар, доставка зручним способом.

Нашими послугами Ви можете скористатися за телефонами на сайті або за допомогою онлайн чату.

Дякуємо за увагу до нашого магазину. Для поліпшення нашої роботи залиште, будь ласка, відгук.

Вгору