,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітамін A

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітамін A - це загальна назва груп органічних жиророзчинних сполук, що мають спільну біохімічним дією. Одна група має назву ретиноїди. У неї входить ретинол, ретиноєва кислота і ретиналь. Це власне є А-вітамінний комплекс. Інша група - каротиноїди (β-каротин) – який в організмі людини перетворюються в ретинол. Каротиноїди ще називають про-вітамін А.

Організм отримує їх з різних джерел, але вони діють однаково, і засвоюються тільки за допомогою жирів. Добова норма вітаміну А до 900 мкг /добу в залежності від статі і віку. Як вітамінний комплекс вітамін А найчастіше представлений в розчинах або капсулах.

Що собою являє вітамін A і як він діє?

 

Джерелом ретиноїдів є продукти тваринного походження: молоко, вершкове масло, риб'ячий жир, яйця та ін. В свою чергу, джерелом каротиноїдів є продукти рослинного походження - червоні і жовті фрукти і овочі. При тепловій обробці вони можуть втрачати до 40% корисних речовин. Тому збалансований раціон харчування не гарантує необхідної кількості надходження вітаміну А в організм людини. У цьому випадку на допомогу приходять біоактивні добавки і вітамінні комплекси. Нестача вітаміну А характеризується зниженням зору, шкірними висипаннями і лущенням, зниженням імунітету. У дітей може виникнути затримка росту.

Основні переваги вітаміну A

 

Вітамін А необхідний для формування і зростання опорно-рухового апарату, сприятливо діє на слизову оболонку і шкірні покриви організму людини, зміцнює імунітет, поліпшує якість зубів, нігтів, волосся. Вітамін А - сильний антиоксидант. У сукупності з вітаміном Є запобігає окислювальній реакції вітаміну С. Необхідно враховувати, що прийом ліків для зниження холестерину в крові, зменшують засвоюваність вітаміну А. При недотриманні норм прийому вітаміну А можуть виникати ознаки передозування: сухість шкіри, нудота, безсоння, випадіння волосся.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

 

В інтернет-магазині «To be ОК» ви можете придбати за конкурентними цінами різноманітні вітамінні і біоактивні комплекси (БАДи), що містять вітамін А різної концентрації. Ми підберемо препарати в залежності від вашого віку і статі. Надамо кваліфіковану консультацію, оформимо замовлення, і здійснимо швидку і зручну доставку. Ви можете скористатися онлайн чатом або телефонами на сайті.

Раді Вам допомогти, очікуємо на відгук.

Вгору