,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для кісток і суглобів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кістки і суглоби є елементами скелета людини. Міцність кістки забезпечує опорну функцію скелета, а рухливість суглобів рухову. Зовнішня частина кістки щільна, внутрішня більш рихла і заповнена кістковим мозком. Кістка постійно оновлюється, але зовнішня її частина оновлюється повільніше, що може впливати на розвиток остеопорозу.

У місці з'єднання кісток утворюються рухливі суглоби, стійкість і силу яких забезпечують зв'язки і сухожилля. Компонентами суглоба є також синовіальна мембрана і рідина, хрящі і подхрящева кістка. Зміни і запалення суглобів викликають біль, обмежують рух.

Що собою являють препарати для лікування кісток і суглобів і як вони діють?

 Здоров'я кісток, суглобів і їх зв'язок залежить від багатьох факторів. Велике значення має надходження в організм достатньої кількості мікроелементів і вітамінів, яке не може забезпечити навіть збалансоване харчування.

Ефективними засобами є мінерально-вітамінні комплекси і БАДи, які включають хондроитин і колаген, сприяють відновленню хрящових тканин, підвищують рухливість суглобів і еластичність шкіри.

Обов'язкові також вітаміни D, С, А, Е і групи В, які позитивно впливають на організм в цілому. Для зміцнення кісток необхідні препарати, що містять кальцій.

Основні переваги препаратів для лікування кісток і суглобів

Засоби для профілактики і лікування захворювань кісток і суглобів випускаються у формі таблеток, капсул, розчинів для ін'єкцій. Завжди можна вибрати натуральні, органічні препарати, БАДи або синтетичні вітаміни і ліки. Важливо тільки пам'ятати, що в будь-якому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» представлений великий вибір органічних і синтетичних препаратів провідних виробників, які гарантують їх якість. Ви можете замовити і купити їх за конкурентною в Україні ціною.

Наші консультанти онлайн допоможуть вам уточнити вартість замовлення, вибрати спосіб оплати і доставки товару.

Контакти та відгуки про нашу роботу Ви знайдете на сайті магазина краси і здоров'я «To be OK».

Вгору