,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мінерали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мінерали - це хімічні елементи необхідні для активного і повноцінного життя людини. Організм самостійно мінерали не синтезує, вони надходять з продуктів харчування, біоактивних комплексів і харчових добавок. Мінерали, що необхідні людині в великих кількостях (до 2 гр /добу) мають назву макроелементи. Існують мінерали, необхідність яких в кількісних показниках є незначною (обчислюється в міліграмах). Це мікроелементи. Баланс макро-і мікроелементів дозволяють людині активно функціонувати, працювати, займатися спортом.

Що собою являють мінерали і як вони діють?

 

До макроелементів відносяться магній, кальцій, фосфор, хлор, натрій, сірка і калій. Мікроелементи це мідь, фтор, хром, йод, залізо, молібден, марганець, цинк і селен.

Мінерали в організмі відповідають за міцність зубів і кісток, регулюють рівень глюкози, сприяють обміну речовин, зміцнюють імунітет, розщеплюють токсини, транспортують кисень в крові, беруть участь в метаболізмі.

Кількість мінералів, що надходять в організм з їжею, часто недостатньо. Зберегти баланс дозволяє введення в раціон харчових добавок і біоактивних комплексів (БАДів), які заповнять недолік корисних речовин.

Основні переваги мінералів

Препарати, що містять мінерали найчастіше мають комплексний, збалансований склад, який дозволяє найкращим чином засвоюватися організмом. Питання синергії і засвоюваності мінеральних комплексів займають дуже важливу роль.

Для цього вченими була придумана хелатна форма синтезу біоактивних комплексів. Це використання амінокислот в симбіозі з іонами мінералів. Це дозволяє тонкому кишечнику повністю засвоювати елементи, що надійшли з добавками. Кожен мінерал здійснює власну функцію в системах людського організму.

Найчастіше добавки представлені у вигляді таблеток, іноді у вигляді розчинів.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

 

Інтернет магазин «To be ОК» представляє Вашій увазі широкий спектр оригінальних, якісних, конкурентних за ціною мінеральних комплексів і добавок, необхідний для підтримки здоров'я і ведення активного способу життя.

Наш персонал допоможе зробити Вам вибір, а за допомогою телефону або онлайн чату Ви можете зробити замовлення. Гарантуємо швидку і зручну доставку.

Будемо вдячні за залишений Вами відгук.

Вгору