,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Гейнери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гейнерами називаються харчові добавки, різновид спортивного харчування, що містить в якості своєї основи суміш білків і вуглеводів. Вони застосовуються, в першу чергу, спортсменами, які бажають набрати м'язову масу.

Що собою являють гейнери і як вони діють?

Комбінація білків і вуглеводів, дозволяє вирішити задачу швидкого набору маси м'язів при занятті силовим тренінгом (в тому числі бодібілдінгом), тому що вуглеводи це основний вид «палива» при зайнятті спортом, а білки активно сприяють збільшенню мускулатури і швидкому зростанню м'язів в силу своєї особливості служити «будівельним матеріалом» для клітин.

До складу гейнерів, крім вуглеводів і білків, також можуть входити вітаміни, мінерали та ін. Оскільки завдання гейнерів - забезпечення організму силами - для більшої ефективності їх рекомендується приймати за годину або півтори до початку тренування.

Незамінний також цей вид спортпіта в якості відновника енергоресурсів клітин організму спортсмена.

При прийомі гейнерів слід враховувати індивідуальні особливості кожного тренувальника - при схильності до швидкого набору ваги слід споживати їх більш обережно, і навпаки, тим хто не схильний до підвищеного жировідкладення, рекомендовано систематичне і регулярне вживання, включаючи і періоди між тренуваннями.

Основні переваги гейнерів

Особливу роль застосування гейнерів має при зайнятті бодібілдингом. Найбільш вдалий час їх прийому - відразу ж після тренування. У цей момент організм спортсмена найбільш чутливий до засвоєння білків і вуглеводів, а також швидко відновлює і нарощує м'язи (т.зв. «білкове вікно»).

Можливий також прийом цієї добавки і перед тренуванням - в якості енергетичної підтримки, що дозволяє тренуватися інтенсивніше і довше за часом, проте, слід пам'ятати, що в такому разі не буде відбуватися втрати жиру.

Гейнери - абсолютно натуральний продукт, рекомендований до вживання як чоловікам, так і жінкам, в будь-якому віці.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

Інтернет - магазин краси та здоров'я «To be ОК» представляє вашій увазі великий асортимент гейнерів.

При їх виборі обов'язково слід враховувати особливості вашого організму, тому рекомендуємо звернутися за допомогою до наших професійних консультантів за телефонами, вказаними на сайті, або в онлайн чаті магазину.

Вони також проконсультують вас про вартість препаратів і підберуть їх для вас за прийнятною ціною.

Замовити і купити гейнери можна також на сайті магазина.

Вгору