Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Біологічно активні добавки

Біологічно активні добавки або БАДи - необхідні речовини, які відіграють велику роль в оптимізації харчування сучасної людини. Сучасна людина, що знаходиться в несприятливих факторах навколишнього середовища та збільшеною психічної навантаженні, як ніколи вимагає підтримки і корекції харчування.

Що собою являють біологічно активні добавки і як вони діють?

Біологічно активні добавки не є лікарськими препаратами, виконуючи допоміжну функцію до харчування і різних форм лікування та профілактики.
БАДи поділяють на 3 основних види - нутрицевтики, парафармацевтики і пробіотики.
Нутріцевтики включають в себе натуральні інгредієнти їжі, такі як вітаміни, жирні кислоти, мінерали і мікроелементи, амінокислоти, різні види сахаридов і харчових волокон. Даний вид БАД додаткове джерело білка і кислот. Дія нутрицевтиков спрямовані на первинну і вторинну профілактику, а також лікування атеросклерозу, ожиріння і імунодефіцит.
Парафармацевтики компоненти їжі, такі як кофеїн, органічні кислоти, олігопептиди та інші. Впливають на апетит і сприяють зменшенню загальної енергетичної цінності раціону харчування.
Прибуток - живі мікроорганізми, такі як біфідобактерії і молочнокислі мікроорганізми, які сприяють оздоровленню шлунково-кишкового тракту.

Основні переваги БАДів

Найважливіша перевага біологічно активних добавок те, що велика частина з них мають походження з натуральних продуктів, таких як екстракти червоного винограду або масло чорної смородини. БАДи можуть надавати підтримку як окремих органів, так і всього організму в цілому. Різні форми випуску - капсули, порошки та інші, дозволяють зробити прийом добавок комфортним для людей різного віку.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

Зараз вибрати і замовити біологічно активну добавку стало ще простіше - замовляйте онлайн в магазині «To be OK». Пробуйте наш сервіс і залишайте ваші відгук про ціни і якості наших товарів на сайті. Допоможіть зробити наш інтернет-магазин «To be OK» ще краще!

Вгору