,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для лікування атеросклерозу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке атеросклероз?

 

Атеросклероз - хронічне захворювання стінок кровоносних судин, на яких відкладається холестерин (холестеринові бляшки) у вигляді нальоту. Внаслідок цього стінки судин ущільнюються і втрачають еластичність. Це призводить до утруднення течії крові, і як наслідок - до недостатнього кровопостачання органів, які живляться.

 

Симптоми, які викликає атеросклероз, залежать від органу, який живлять уражені холестерином судини. Це може бути серцево-судинна система, органи голови, ноги та інше.

Основні переваги препаратів для лікування атеросклерозу

 

Чинники, що впливають на виникнення атеросклерозу: куріння, споживання великої кількості жирів, ожиріння, цукровий діабет, високий тиск, спадковий фактор.

 

Основна порада по лікуванню атеросклерозу - профілактика: збалансоване харчування, активний спосіб життя, відмова від куріння, застосування натуральних препаратів, що сприяють здоровому обмін речовин.

 

Що собою являють препарати для лікування атеросклерозу і як вони діють?

 

Препарати для лікування атеросклерозу оказують антиоксидантну дію, мають в своєму складі жиророзчинні сполуки, сприяють емульгуванню жирів, що дозволяє краще засвоюватися поживним речовинам.

 

У комплекси лікування атеросклерозу можуть входити такі елементи: Oмега-3, яка робить судини еластичнішими, зменшує ризик утворення холестеринових бляшок; Коензим Q10 - синтезує молекули АТФ, які забезпечують серце енергією, і не дають йому сильно зношуватися; полікозанолом - знижує рівень холестерину та ін.

 

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

 

Інтернет - магазині «To be OK» надасть Вам якісні, оригінальні, натуральні препарати для профілактики атеросклерозу за доступною ціною.

Прості форми для здійснення замовлення не потребують від  Вас великих витрат часу. Наші консультанти нададуть Вам кваліфіковану допомогу. Доставка здійснюється зручним для Вас способом, в найкоротші терміни. Скористайтеся телефонами, вказаними на сайті «To be OK» або онлайн чатом.

Сподіваємося, що звернення в наш магазин було для Вас корисним. Чекаємо на Ваші відгуки.

Вгору