,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для травної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розлади шлунково-кишкового тракту носять сьогодні досить масовий характер. Такі захворювання швидко переходять в хронічну форму і вимагають своєчасного медикаментозного лікування.

Препарати для нормалізації роботи кишківника розділені на групи відповідно до основних симптомів розладів. Так, існують ліки для нейтралізації кислотності і стимуляції шлунково-кишкової моторики, для поліпшення травлення і мікрофлори кишківника, сорбенти і проносні, зменшують газоутворення і знімають спазми гладкої мускулатури.

Оскільки лікування шлунково-кишкових розладів носить комплексний характер, приймати ліки треба за призначенням лікаря.

Що собою являють препарати для роботи шлунка і кишківника, і як вони діють?

Серед засобів, що нормалізують роботу шлунка і кишечника, багато препаратів рослинного походження. Це різні фіточаї, трав'яні збори, біологічно активні добавки, які м'яко впливають на шлунково-кишкового тракту, легко засвоюються в організмі, містять комплекс вітамінів і мінеральних речовин.

Призначаються вони як додаткові препарати до основного лікування, випускаються у формі таблеток, крапель, сиропів, капсул і зручні в застосуванні.

Основні переваги препаратів для поліпшення роботи кишківника

Сьогодні на ринку лікарських засобів є багато сучасних препаратів, своєчасне застосування яких допоможе уникнути хронічних форм розладів травної системи. На консультації у лікаря можна підібрати препарати з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань пацієнтів.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

В інтернет-магазині «To be OK» представлено широкий спектр препаратів для профілактики і лікування розладів травлення, при формуванні якого враховувалися відгуки фахівців.

Ви зможете онлайн замовити і купити необхідні препарати, уточнити вартість замовлення, вибрати способи оплати і доставки товару.

Ціни на препарати є конкурентними в Україні.

Вгору