,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Препарати для серця і судин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Серце в організмі людини - потужний насос, який перекачує кров за допомогою мережі кровоносних судин - системи еластичних трубок, що поширюють кров до тканин і органів людини.

Серце має чотири камери, і прокачування крові відбувається за рахунок послідовного, узгодженого скорочення кожної з них.

Ці органи - серце і судини - утворюють серцево-судинну систему (ССС).

Основні переваги препаратів для підтримки серця і судин?

 

Основні захворювання серця і судин - інфаркт, ішемічна хвороба серця, гіпертонія та ін. В якості підтримуючої терапії, крім здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок і додавання в своє життя приємних емоцій, лікарі рекомендують ряд натуральних препаратів - БАДів і вітамінів - для нормалізації ліпідного обміну, поліпшення кровообігу, стимуляції кровотворення і підтримки серцево-судинної системи.

Профілактика захворювань цих органів - комплексна проблема, і вимагає системного підходу.

Що собою являють препарати для лікування серця та судин і як вони діють?

 

Для підтримки серцево-судинної системи необхідні: вітамін А (ретинол) - стимулює метаболізм, запобігає атеросклерозу; вітамін С (аскорбінова кислота) - руйнує «шкідливий» холестерин, зміцнює м'яз серця; вітамін Е (токоферол) - перешкоджає руйнуванню судин і серцевого м'яза; вітамін Р (рутин) - зміцнює стінки судин; В1 (тіамін) покращує пам'ять, сприяє позитивному впливу на скорочення серцевого м'яза; В6 (піридоксин) відновлює пам'ять, руйнує холестерин; вітамін F захищає кровоносні судини від виникнення бляшок; мінерали - кальцій, магній, калій фосфор, які здійснюють сприятливу дію на всю ССС.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

 

В інтернет - магазині «To be OK» наші клієнти знайдуть широкий вибір комплексів, які захищають серце і судини. БАДи та вітаміни представлені у вигляді таблеток і желатинових капсул різної концентрації. Всі препарати є оригінальними, і мають відповідне підтвердження.

Замовлення Ви можете зробити за допомогою наших консультантів за телефонами, що зазначені на сайті або в онлайн чаті. Ми здійснюємо швидку доставку по всій Україні зручним для наших клієнтів способом.

 

Вдячні відгукам про нашу роботу. Сподіваємося, Ви повернетесь до нас знову.

Вгору