,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітамін E

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що собою являє вітамін E і як він діє?

Вітамін Е - хімічно складається з групи чотирьох схожих за структурою вітамінів, які загалом називаються - токоферолами - «ті, що дають нащадків» в перекладі з грецької.

Це розчинний в жирах вітамін, який має захисну дію для клітин організму людини. Він нейтралізує вільні радикали, які утворюються в результаті неправильного режиму харчування, шкідливих звичок, похилого віку, підвищеного прийому ліків, впливу шкідливих факторів навколишнього середовища та інших негативних факторів

Основні переваги вітаміну E

Головна функція вітаміну Е - захист в першу чергу, нервових, м'язових, імунних і статєвих клітин.

Незамінний вітамін в процесі репродуктивної функції людини - починаючи від зачаття, до формування статевої системи у плоду.

При нестачі в організмі вітаміну Е страждає також і зовнішній вигляд людини, настає передчасне старіння, сильно пригнічується імунітет, слабшає зір.

Краса і здоров'я людини безпосередньо залежать від наявності в організмі необхідної кількості цього, воістину унікального, компонента.

Дефіцит вітаміну Е часто спостерігається у людей, що знаходяться в стані постійного стресу, що мають проблеми з травленням і неправильно харчуються, живуть на територіях з підвищеним радіоактивним фоном і забруднених промисловими відходами.

Доведено, що наявність в організмі людини необхідної кількості цього вітаміну знижує ризик захворювання на рак.

Вітамін Е випускається у вигляді таблеток і капсул, які наповнені прозорою маслянистою рідиною, легко вживаються і швидко розчиняються в організмі, потім через лімфатичну систему препарат потрапляє в кров. Надлишок і продукти метаболізму вітаміну виводяться з організму природним шляхом.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be OK»

Інтернет - магазин «Tо bе OK» пропонує своїм клієнтам купити комплекс вітаміну Е в стандартній дозі 200 мг за супер вигідною ціною, використовуючи найпростіший механізм оформлення замовлення і доставки в найкоротші терміни по всій Україні.

При необхідності отримати додаткову консультацію по конкретній проблемі здоров'я, формування замовлення, термінах доставки, наші замовники можуть звернутися до фахівців за телефонами, вказаними на сайті «To be OK» або за допомогою онлайн чату.

Вартість комплексу і якість нашої роботи порадує клієнтів. Будемо вдячні за залишені на сайті відгуки.

 

Вгору