,
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб:    10:00–19:00

Нд:   10:00–19:00
Графік на свята
01.01.2022 - вихідній

07.01.2022 - вихідній

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лікарські гриби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що собою являють лікувальні гриби і як вони діють?

Традиції використання лікувальних грибів на сході мають тисячолітні традиції. Цілителі Японії, Китаю, Тибету, Таїланду та інших країн здавна використовують корисні властивості грибів для лікування, захисту організму, профілактики різних захворювань, як антисептичних засобів і в багатьох інших випадках.

Відомо, що Китайські імператори приймали відвари з грибів, бажаючи продовжити собі молодість, захистити себе від хвороб і досягти довголіття.

Гриби використовувалися стародавніми цілителями різними способами: в свіжому вигляді, сушилися і подрібнювалися, відварювалися, з подальшим додаванням в їжу, або споживалися окремо в якості лікарських засобів.

Сучасна медицина та фармакологія успішно перейняла досвід попередніх поколінь у використанні лікувальних грибів. З них виготовляють екстракти, харчові добавки, мазі, та ін. В якості енергетиків їх додають в свій раціон спортсмени.

Основні переваги екстрактів грибів

Спектр показань до застосування екстрактів і інших фармакологічних видів лікувальних грибів надзвичайно широкий. Це і лікування, уповільнення розвитку і профілактика онкологічних захворювань, багатьох інфекційних, бактеріальних і грибкових хвороб.

За допомогою лікарських форм грибів лікуються такі захворювання як діабет, серцево - судинні захворювання та хвороби печінки, гіпертонія і багато, багато інших.

Екстракти з лікувальних грибів здатні зміцнювати імунітет, регулювати артеріальний тиск, потенцію у чоловіків, знижувати рівень холестерину, сприяти нормалізації ваги, навіть лікувати від безсоння і неврозів.

Лікувальні гриби в багатьох випадках є незамінними в якості засобів для продовження молодості, краси і здоров'я, і ​​активно використовуються в косметичній та фармакологічної галузі.

Переваги покупки в інтернет-магазині «To be ОК»

Слід пам'ятати, однак, що, незважаючи на тривале використання грибів в медицині - не всі їх властивості до кінця вивчені з точки зору впливу на організм, тому, дуже важливий момент отримання консультативної допомоги при лікуванні грибами.

До роботи нашого інтернет - магазину «To be ОК» залучені досвідчені і високопрофесійні консультанти, які зможуть допомогти вам вибрати необхідний саме у вашому випадку товар за оптимальною вартістю.

Ви завжди можете задати їм запитання за телефонами, вказаними на сайті магазина, а також в онлайн чаті.

Після консультації і відповідей на питання ви легко зможете замовити і купити потрібний вам засіб.

Ціни вказані на сайті магазина.

Ми здійснюємо доставку по Україні в найкоротші терміни і зручними для вас способами.

Будемо дуже раді, якщо вам не важко буде залишити відгук про роботу нашого інтернет - магазину!

Вгору